blacharstwo

Blacharstwo lakiernictwo

Dysponując nie tylko w pełni wyposażonym warsztatem w Łodzi, ale również doświadczoną kadrą, doskonale posiłkującą się w swojej codziennej pracy najnowszymi technikami i metodami napraw, jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim właścicielom pojazdów marki Iveco realizację kompleksowych usług blacharskich, które obejmują zarówno usunięcie poważnych uszkodzeń karoserii (np. powypadkowych), jak i drobnych wgnieceń.

 

Blacharstwo i lakiernictwo, realizowane na najwyższym poziomie, to przede wszystkim szereg doskonale przygotowanych rozwiązań pozwalających przy minimalnych kosztach przeprowadzić znaczącą kosmetykę pojazdu. W przypadku poważnych uszkodzeń karoserii, których usunięcie bez dodatkowej usługi lakierowania nie jest możliwe, zapewniamy właściwe wsparcie. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam przeprowadzać prace w taki sposób, aby ich ostateczny efekt był dla Państwa w pełni satysfakcjonujący. Oznacza to, że blacharz z naszego łódzkiego warsztatu zadba o to, by ostatecznemu efektowi jego pracy nie towarzyszyły jakiekolwiek nieprawidłowości i błędy.

 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Jako autoryzowany serwis Iveco stale rozwijajmy naszą ofertę, wychodząc tym samym naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Realizowane w naszym warsztacie w Łodzi lakiernictwo i blacharstwo to m.in. prace:

  • powypadkowe (blacharz jest w stanie naprawić nawet najbardziej uszkodzone elementy karoserii);
  • renowacyjne;
  • odtworzeniowe (na takie działania pozwala nam nowoczesne zaplecze maszynowo-narzędziowe warsztatu);
  • remontowe.

Jesteśmy całkowicie przekonani, że jako autoryzowany serwis samochodów marki Iveco będziemy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom. Wykonując zlecone nam prace blacharsko lakiernicze zawsze dbamy o to, by zostały ukończone w zaplanowanym terminie, wykonane były z dbałością o wysoką jakość wykończenia oraz aby okazały się dla Państwa trwałym i przynoszącym oczekiwane zmiany rozwiązaniem.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych ze świadczonymi przez nasz łódzki serwis usług – zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich, niezbędnych informacji.

Umów się na serwis
Prosimy o wypełnienie formularza w celu umówienia się z naszym przedstawicielem.
Dane kontaktowe
TCL Sp. z o.o., ul. Zgierska 250/252, 91-364 Łódź, Łódzkie, Biuro: 42 6175 360, info@iveco-lodz.pl Serwis: 42 6175 361, serwis@iveco-lodz.pl Części: 42 6175 363, czesci@iveco-lodz.pl Fax: 42 6175 396
 
All Rights Reserved 2017 MOTO CENTRUM