Handlowiec samochodów używanych

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży w swoim regionie poprzez regularne wizyty u klientów oraz poszukiwanie nowych możliwości rozwoju
  • Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów w kanale B2B
  • Informowanie Klientów o dostępnej ofercie firmy
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy z klientami na różnych szczeblu
  • Monitorowanie rynku
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Znajomość budowy pojazdów ciężarowych (minimum w podstawowym zakresie)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Zapał do pracy i wytrwałość
  • Zdolności do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych
  • Prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole specjalistów i przyjazną atmosferę pracy
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Samochód służbowy