Kariera

Kariera

 

Firma TCL Sp. z o.o. oraz powiązane z nią podmioty zatrudniają obecnie około 200 osób, pracujących w głównej filii przy ul. Zgierskiej 250/252 w Łodzi. W grupie Intertrans, do której przynależy między innymi TCL, największą część zatrudnienia stanowią kierowcy. Lecz w działalności usługowej związanej z motoryzacją dużą grupę personelu stanowią pracownicy warsztatowi: mechanicy, elektrycy, lakiernicy oraz blacharze samochodowi. Personel biurowy stanowią wykwalifikowani fachowcy – specjaliści z branży motoryzacyjnej, których przełożonymi są menedżerowie z wykształceniem kierunkowym.

Wspieramy swoich pracowników w rozwoju zawodowym licznymi szkoleniami technicznymi i kompetencyjnymi organizowanymi pod patronatem między innymi IVECO oraz MAN.

To, co znacznie decyduje o atrakcyjności naszej oferty, to przede wszystkim stabilność zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego w szerokim zakresie.

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TCL Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Oferty pracy:


 
 
 

Aplikuj do nas