umow

Kariera

Firma TCL Sp. z o.o. oraz powiązane z nią podmioty zatrudniają obecnie około 200 osób, pracujących w głównej filii przy ul. Zgierskiej 250/252 w Łodzi. W grupie Intertrans, do której przynależy między innymi TCL, największą część zatrudnienia stanowią kierowcy. Lecz w działalności usługowej związanej z motoryzacją dużą grupę personelu stanowią pracownicy warsztatowi: mechanicy, elektrycy, lakiernicy oraz blacharze samochodowi. Personel biurowy stanowią wykwalifikowani fachowcy – specjaliści z branży motoryzacyjnej, których przełożonymi są menedżerowie z wykształceniem kierunkowym.

Wspieramy swoich pracowników w rozwoju zawodowym licznymi szkoleniami technicznymi i kompetencyjnymi organizowanymi pod patronatem między innymi IVECO oraz MAN.

To, co znacznie decyduje o atrakcyjności naszej oferty, to przede wszystkim stabilność zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego w szerokim zakresie.

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TCL Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

 

Oferty pracy:

WYŚLIJ SWOJE CV

Prosimy o wypełnienie formularza
w celu umówienia się z naszym
przedstawicielem

Umów się na serwis
Prosimy o wypełnienie formularza w celu umówienia się z naszym przedstawicielem.
Dane kontaktowe
TCL Sp. z o.o., ul. Zgierska 250/252, 91-364 Łódź, Łódzkie, Biuro: 42 6175 360, info@iveco-lodz.pl Serwis: 42 6175 361, serwis@iveco-lodz.pl Części: 42 6175 363, czesci@iveco-lodz.pl Fax: 42 6175 396
 
All Rights Reserved 2017 MOTO CENTRUM