Samochody używane IVECO

Samochody używane IVECO

Doskonale wiemy, że znalezienie dobrego pojazdu w odpowiedniej cenie nie zawsze jest proste, dlatego jako autoryzowany dealer prowadzimy Salon Sprzedaży Samochodów Używanych IVECO. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno pojazdy ciężarowe jak i dostawcze. Na naszym placu posiadamy ponad 100 pojazdów; ciągniki siodłowe, kontenery, kontenery z windą oraz furgony.

Samochody używane IVECO zakupione w naszym salonie sprzedaży posiadają sprawdzone pochodzenie oraz niskie przebiegi. Oferujemy również możliwość wykupienia fabrycznej gwarancji, ubezpieczenia oraz różnego rodzaju formy finansowania. Jeśli potrzebujesz pomocy w dobrze odpowiedniego pojazdu nasi specjaliści pomogą w wyborze dostosowanego do Państwa potrzeb samochodu. Jednym z wielu atutów zakupienia u nas samochodu używanego jest krótki czas realizacji, zależy nam na tym, abyście mogli Państwo jak najszybciej wyposażyć swoje firmy w nasze pojazdy.
W ramach naszych działań prowadzimy autoryzowany serwis IVECO, który obejmuje również obsługę pojazdów gwarancyjnych. Zajmujemy się sprzedażą części do wszystkich pojazdów z gamy IVECO. Ponadto nasz serwis oferuje również 24 godzinną pomoc, w zakresie holowania w razie awarii, dzięki czemu korzystając z naszych usług zapewniamy Państwu kompleksową obsługę.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Pasek_lekka

Marta: 500 170 952
marta.swed@iveco-lodz.pl
Doradca handlowy

Damian: 500 170 953
damian.niewiadomski@iveco-lodz.pl
Doradca handlowy

Pasek_ciezka

Damian: 500 170 953
damian.niewiadomski@iveco-lodz.pl
Doradca handlowy

Marta: 500 170 952
marta.swed@iveco-lodz.pl
Doradca handlowy

Bądź na bieżąco i polub naszą stronę: